جراحی پلک - کلینیک پوست و مو دکتر شادی مظلومی در کرج

جراحی پلک

جراحی پلک چیست؟

با بالا رفتن سن، پوست اطراف پلک شل شده و به دلیل کاهش استحکام لایه های داخل چشم، چربی بیرون زده و پف آلود دیده می شود. البته شل بودن پوست پلک گاهی ارثی بوده و از سنین خیلی پایین ترشروع میشود. افتادگی پلک نه تنها زیبایی ظاهری فرد را تحت تاثیر قرار می دهد بلکه به تدریج باعث کاهش میدان بینایی فرد می شود.
با جراحی پلک این نقیصه تا حد زیادی برطرف میشود و ظاهری زیباتر و جوانتر به فرد می بخشد.

مزایای جراحی پلک در کرج و در کلینیک ما

در درمانگاه تخصصی دکتر شادی مظلومی جراحی پلک با لیزر CO2 انجام می شود. از برتری های جراحی پلک با لیزر CO2 نسبت به انجام این کار با تیغ جراحی میتوان به انعقاد سریع خون و عدم خونریزی اشاره کرد، همچنین در جراحی با لیزر کبودی و تورم بعد از عمل به حداقل رسیده و در نتیجه بیمار زودتر به کارهای روزمره اش بر می گردد.

نحوه انجام جراحی پلک در کرج

عمل جراحی پلک با بی حسی موضعی انجام میشود. بیمار در تمام مراحل هوشیار است ولی به دلیل بی حسی هیچ گونه درد و ناراحتی را حس نمی کند. با شروع کار، پزشک نقاطی را که قرار است مورد جراحی قرار بگیرد طراحی کرده و سپس اندازه گیری می کند، بعد به وسیله تیغ جراحی یا لیزرCO2 برش روی نواحی معین شده داده می شود و پوست و چربی های اضافه برداشته میشود. در انتها محل برش با بخیه های بسیار ظریف دوخته شده و در پایان جراحی محل بخیه با پماد آنتی بیوتیک آغشته می شود و پانسمان خاص بیمار در محل صورت می گیرد. تمام افرادی که به دلیل سن و یا مسایل ارثی دچار افتادگی پلک هستند اعم از مردان و زنان می توانند این کار را انجام دهند. جراحی پلک اگر توسط پزشک متخصص انجام گیرد کمترین خطر و بیشترین رضایتمندی را خواهد داشت.
علاوه بر مهارت پزشک سن بیمار و میزان افتادگی پوست نیز بر نتیجه جراحی تاثیر گذارند.

  • پانسمان خاص بیمار در محل صورت می گیرد.
  • بعداز اتمام جراحی چشم بیمار باز است و بیمارقادر به انجام کلیه امور روزمره اش می باشد.
  • انجام جراحی پلک در هر دو پلک بالا و پایین امکان پذیر است.

علاقه مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر میتوانند برای دریافت مشاوره رایگان هر روز عصر به کلینیک ما واقع در کرج ، چهار راه طالقانی مراجعه کنند و یا از صفحه نخست به صورت انلاین نوبت خود را رزرو کنند.

از رضایت شما خرسندیم...

سوالات متداول جراحی پلک

جراحی زیبایی پلک چقدر طول میکشد؟

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی مدتی بین 45 دقیقه تا 2 ساعت زمان می برد که این زمان در صورت انجام جراحی های زیبایی همزمان دیگر می تواند بیشتر باشد.

منظورتون چیه از جراحی با لیزر ؟ یعنی بخیه و اینا نمیخوره پلک ؟

برش جراحی توسط لیزر و به طور کاملا دقیق انجام میشه و به همین علت کمترین خونریزی و کبودی رو داریم و در نهایت باعث ترمیم سریعتر می شه.

هزینه جراحی چقدر میباشد و چقدر زمان میبرد؟

جراحی پلک بین ۲۵۰۰ تا ۳ میلیون تومان است و بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه زمان جراحی می باشد .

اقدامات بعد از جراحی پلک چیست؟

استراحت تا 48 ساعت پس از جراحی پلاستیک لازم است و در این مدت باید از کمپرس سرد بر روی محل جراحی قرار داد.استراح خوب و مطلق در روند بهبودی پس از بلفاروپلاستی بسیار تاثیر دارد و از ورم و کبودی پس از عمل می کاهد.

چه مدتی پس از جراحی پلک می توان رانندگی کرد؟

به صورت کلی یک روز پس از جراحی زیبایی پلک می توانید رانندگی کنید. اما ما توصیه می کنیم 7 تا 10 روز پس از عمل بلفاروپلاستی رانندگی کنید.

چه مدت استراحت برای بهبود پس از جراحی پلک نیاز است؟

افراد پس از 7 تا 10 روز پس از جراحی زیبایی پلک می توانند به فعالیت های روزمره خود بپردازند. همچنین پس از 2 هفته ورم و کبودی ناشی از بلفاروپلاستی کاملا بهبود می یابد.

اخبار و مقالات مرتبط

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

مشاوره رایگان02634444803

با عضویت در باشگاه مشتریان ما یک میلیون ریال هدیه دریافت کنید!