مزوتراپی - کلینیک پوست و مو دکتر شادی مظلومی در کرج

مزوتراپی

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی یکی از اعمال پزشکی زیبایی غیر جراحی است که با تزریق زیر یا داخل جلدی مخلوطی از عصاره های گیاهی، داروها، ویتامینها و سایر مواد حیاتی در مقادیر میکروسکوپی انجام می‌شود.

نمونه های کاربرد مزوتراپی در زیبایی:

* کشیدن پوست صورت (لیفتینگ) و درمان افتادگی صورت
* رفع پف دور چشم
*رفع تیرگ‍ی دور چشم
* درمان چاقی موضعی بدن، اندام و صورت
* درمان سلولیت و افتادگی پوست اندامها و صورت
* درمان ملاسما (لک حاملگی) یا لک صورت
* درمان ریزش مو و تقویت موها
* درمان استریا(ترک خوردن پوست بدنبال حاملگی)
* رفع غبغب زیر چانه و گردن

مزایای مزوتراپی ؟

در این روش دوز داروی مصرفی، در مقایسه با استفاده خوراکی آن خیلی پایین تر است و طبعا” با مصرف داروی کمتر، احتمال عوارض و تداخل دارویی نیز نسبت به درمانهای خوراکی کاهش می یابد. از طرفی در مزوتراپی در مقایسه با درمان خوراکی، دارو سریعتر و آسانتر به سلولهای موضع تحت درمان می رسد و پاسخدهی درمانی نیز بسیار سریعتر از درمان خوراکی خواهد بود. موادی که در مزوتراپی تزریق می شوند کاملا ایمن هستند و هیچ عارضه ای به دنبال ندارند. پس از انجام این روش فرد نیاز به استراحت ندارد، در واقع دوره نقاهتی وجود ندارد و شخص بلافاصله می تواند به زندگی روزمره اش بپردازد و درد مزوتراپی به حدی کم است که بدون بی حسی موضعی هم انجام میشود.


نحوه انجام مزوتراپی؟

در درمانگاه تخصصی دکتر شادی مظلومی، از محلولهای بوستر مزوتراپی استفاده می شود که حاوی غلظت بالایی از پپتیدهای بیومیمتیک و موثر است. قدرت اثر محلولهای بوستر چندین برابر محلولهای عادی مزوتراپیست و در موارد ریزش مو (حتی در موارد ارثی)، همچنین در جوانسازی پوست و لاغری موضعی تاثیر بسیار قابل توجهی دارد.

ما به داشتن شما افتخار می کنیم...

اخبار و مقالات مرتبط

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

مشاوره رایگان02634444803

با عضویت در باشگاه مشتریان ما یک میلیون ریال هدیه دریافت کنید!