کاشت و پیوند موی ابرو - کلینیک پوست و مو دکتر شادی مظلومی در کرج

کاشت و پیوند موی ابرو

کاشت و پیوند موی ابرو

یکی از موارد تخصصی و ماهرانه پیوند مو که در سالیان اخیر بطور چشمگیری مورد توجه و استقبال بانوان قرار گرفته است پیوند موی ابروها می باشد. امروزه به جای استفاده از تتو که آسیب های زیادی در پوست ایجاد نموده و نمای غیرطبیعی نیز دارد،از پیوند موی طبیعی ابرو با استفاده از فولیکول‌های موی سر استفاده میگردد.این روش نیازمند پزشک متخصص و تیم ماهر جهت طراحی طبیعی موی ابرو و پیوند فولیکول‌های مو می باشد.

کاربرد کاشت ابرو

افرادی که قبلا تاتو کرده اند و قصد اصلاح فرم ابرو را دارند.
افرادی که بدلیل بیماری،شیمی درمانی،پرتو درمانی ابرو خود را از دست داده اند.
وجود اسکار زخم یا سوختگی در ابرو.

باتوجه به اهمیت ساختار مو در کاشت ابرو معمولا از موهای پشت سر استفاده می شود . بطور کلی ۲ روش FUE و FUT برای کاشت ابرو کاربرد دارد . با این روش موهای کاشته شده دائمی خواهد بود ممکن است نیاز داشته باشد بصورت دوره ای اصلاح شود.

عمل پیوند موی ابرو تحت بی حسی موضعی انجام می شود و بیمار دردی را حس نمی کند.بطور معمول برای پیوند ابرو از موهای پشت گوش برداشت می شود ، برداشت فولیکولها بصورت خطی(FUT) یا بصورت تک تک (FUE) می باشد ، سپس با ابزار مخصوص هر فولیکول مو با زاویه منا سب در محل ابرو کاشت میشود تا ابرو ظاهری کاملا طبیعی پیدا کند.

تکنیک کاشت ابرو بسیار مشکل است و نیازمندمهارت و دانش پزشک متخصص و تیم مجرب می باشد. یکی از عواملی که نتایج درمان را تعیین می کند زاویه مناسب رشد ابروهای کاشت شده است، متخصصین و تیم مجرب ما در کلینیک دکتر مظلومی با استفاده از متدهای جدید کاشت ابرو هایی بسیار طبیعی تر نسبت به روشهای قدیمی ارایه می دهند.

علاقه مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر میتوانند برای دریافت مشاوره رایگان هر روز عصر به کلینیک ما واقع در کرج ، چهار راه طالقانی مراجعه کنند و یا از صفحه نخست به صورت انلاین نوبت خود را رزرو کنند.

 

ما به داشتن شما افتخار می کنیم...

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

مشاوره رایگان02634444803

با عضویت در باشگاه مشتریان ما یک میلیون ریال هدیه دریافت کنید!