RF فرانکشنال (RF سوزنی) - کلینیک پوست و مو دکتر شادی مظلومی در کرج

RF فرانکشنال (RF سوزنی)

RF فراکشنال ( RF سوزنی) چیست؟

با افزایش سن و در اثر تابش آفتاب و عوامل استرس زا فیبرهای کلاژن که عامل استحکام پوست هستند تخریب شده، پوست شل شده و افتادگی پیدا می کند علاوه بر آن منافذ پوست باز شده و رنگ پوست تغییر می کند.

در بین روش های جوانسازی و لیفتینگ یکی از جدیدترین و موثرترین روشها RF فراکشنال است. به کمک این روش، انرژی RF از طریق سوزن های ظریف به عمق پوست (محل فیبرهای کلاژن و الاستین ) وارد شده و حرارت حاصله، موجب تحریک و انقباض این فیبرها می شود و در ادامه روند درمان موجب برگشت استحکام و انعطاف پذیری آنها می گردد. همچنین در این روش کلاژنهای جدید تولید می شوند که حد اکثر تا شش ماه باعث ایجاد ساختار جدیدی در پوست می گردند.

این دستگاه در رفع چین و چروک، لیفتینگ قابل توجه، رفع قرمزی پوست، رفع منافذ باز، درمان جوش و از بین بردن جای جوش و جوانسازی کاربرد دارد.

مزایای RF فراکشنال ( RF سوزنی )؟

تاثیر این روش درمانی به قدری چشمگیر است که در مقالات علمی به عنوان جایگزین لیفتینگ جراحی معرفی می شود.RF فراکشنال با بی حسی موضعی انجام می شود تا شخص حین و پس از انجام ان هیچ دردی نداشته باشد.
قبل و بعد RF فراکشنال ( RF سوزنی )

نحوه انجام RF فراکشنال ( RF سوزنی)؟

این روش به فاصله های یک ماهه و تا ۳ جلسه انجام می شود. البته ممکن است تعداد جلسات برحسب شرایط بیمار و تشخیص پزشک افزایش یابد. بعد از RF فرکشنال مراقبت خاصی لازم نیست، البته استفاده از کرم ضد آفتاب نباید فراموش شود.

اطلاعات پروسیجر

  • نام عمل : RF فراکشنال
  • مدت زمان انجام :
  • حجم :
  • تعداد شات :
  • سرپایی :
  • میزان درد :
  • مراقبت بعد از عمل : مصرف ضد آفتاب بلافاصله بعد از درمان شروع می شود و مصرف منظم آن ضروری است . *شستشوی ملایم پوست در روز درمان مجاز است ولی از مصرف شوینده های قوی خودداری کنید. *در ۲۴ساعت اول بهتر است از استحمام ، سونا و استخر خودداری نمائید . * در صورتی که از کرم های شب ، ضد چروک ها ، لایه بردارها و کرم های لک بر استفاده میکنید بهتر است تا رفع التهاب پوست از مصرف آنها خودداری نمائید . * بهتر است به مدت یک هفته شبها از یک کرم ترمیم استفاده نمایید.

ما به داشتن شما افتخار می کنیم...

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

مشاوره رایگان02634444803

با عضویت در باشگاه مشتریان ما یک میلیون ریال هدیه دریافت کنید!