24
فروردین

تیکسل در کرج

تیکسل در کرج یک روش درمانی جدید برای سفت و یکنواخت کردن پوست صورت،دست ،گردن است . این دستگاه به گونه‌ای طراحی شده تا چروک‌های پوست را بدون درد وباکمترین دوران نقاهت ،با رعایت بالاترین استانداردهای ایمنی برطرف می کند.

در این روش مخروط های کوچک و داغ روی پوست صورت و گردن فشار داده می‌شوند تا روند کلاژن‌سازی تحریک شود و پوست استحکام و سفتی خود را بازیابد.

همچنین تیکسل درکرج کاربرد فوق‌العاده ای در کمک به نفوذ دارو های مورد نظربه عمق پوست دارد ومی تواند جایگزین خوبی برای روش های تزریقی مثل مزوتراپی باشد.

یک تحقیق علمی جدید نشان داده که تیکسل، درمقایسه باسایر روشهای جوانسازیپ نتایج بهتر و نسبت به سایرروش های جوانسازی، درد کمتر و دوران نقاهت کوتاهترو ریکاوری سریع تری دارد.

نحوه انجام تیکسل در کرج

پیش از شروع روند درمانی، کرم بی‌حسی موضعی به مدت ۳۰ دقیقه روی ناحیه مورد نظر باقی می‌ماند. پس از ضدعفونی کردن سطح پوست، درمان بدون خونریزی تیکسل آغاز خواهد شد.

اکثر بیماران حین کار کمی حرارت و مقدار خیلی ناچیزی ناراحتی احساس خواهند کرد؛ چیزی شبیه آفتاب‌سوختگی. در پایان جلسه درمانی، پوست کمی قرمز شده و پوسته‌های بسیار ریز قهوه‌ای سیاه روی سطح تحت درمان ایجاد می‌شود.

این علائم حدود ۱ تا ۲ روز قابل مشاهده هستند. پس از درمان، پلک‌ها به طور موقت پف می‌کنند. اما باید بدانید که این حالت طی ۴۸ تا ۷۲ ساعت برطرف خواهد شد و در موارد نادر شاید نیاز به استفاده از بروفن یا استامینوفن باشد.

ترمیم و برطرف شدن رنگ صورتی پوست ممکن است ۱ تا ۲ هفته طول بکشد. توصیه های لازم بعدازانجام تیکسل عبارتنداز: نواحی تحت رمان را دستکاری نکنید.تا چندساعت آب نزنید.

از محصولات لایه‌بردار یا مواد حاوی اسید گلیکولیک یا رتینول به مدت ۲ هفته پس از درمان با تیکسل استفاده نکنید. همچنین باید به مدت ۴ هفته پس از درمان، از پوست در برابر نور خورشید محافظت کرد.

جوانسازی پوست با تیکسل در چه مناطقی از بدن امکانپذیر می باشد؟

-پوست صورت

-اطراف چشم

-پلک ها

-گردن

-دست و بازو

-بالای سینه

-شکم

-باسن

– ران و پا

به طور کلی می توان گفت که تیکسل در کرج روشی عالی برای بدست آوردن پوستی نرم، هموار، براق و سالم شناخته شره است. وبیشترین تاثیر را بر روی پوست اطراف چشم می گذارد. در این روش نیازی به دوره نقاهت نبوده و به شرط استفاده از کرم های ضد آفتاب قوی (۵۰ SPF)، قادر به انجام کار های روزمره خود میباشید. با رعایت مراقبت های بعد از درمان، نتایج به مدتی طولانی باقی خواهد ماند.

نکات مهم درباره تیکسل در کرج

-چهار هفته قبل و بعد از تیکسل در کرج کمتر در معرض نور خورشید باشید.

-بعد از تیکسلدر کرج تا ۴۸ ساعت از کرم مرطوب کننده استفاده نکنید.

-حتی المقدور از شستن محل تیکسل در ساعات اولیه خودداری کنید.

-طبق نظر پزشک از کرمها و پمادهای توصیه شده استفاد کنید.

– بعد از تیکسل بهتر است تا ۴۸ ساعت از لوازم آرایشی استفاده نشود.

عوارض درمان با تیکسل در کرج کدام است؟

عوارض پس از درمان تیکسل در کرج به شدت آن بستگی دارد. پوست بلافاصله پس از درمان قدری قرمز و داغ می‌شود و حالتی شبیه به آفتاب سوختگی ملایم پیدا می‌کند. این عوارض برای درمان جزئی نیم ساعت و برای درمان گسترده ۲۴ ـ ۱۲ ساعت استمرار دارد. پس از برطرف شدن قرمزی پوست، شبکه‌ای از زخم‌های بسیار کوچک (میکروکراست) درمان فرکشنال روی پوست مشاهده می‌شود که معمولاً قهوه‌ای رنگ است. پوسته‌های زخم ظرف ۵ ـ ۳ روز می‌ریزد.

مراقبت پس از درمان شامل چه توصیه‌هایی می‌شود؟

مراقبت پس از درمان تیکسل در کرج بسیار ساده است. هر سه تا چهار ساعت یک بار به مدت چند روز و پس از آن دو بار در روز، مرطوب کننده به پوست بزنید تا تمام زخم‌های کوچک التیام یابد و پوسته آنها بریزد.

اگر درمان سبک باشد، می‌توانید همان روز آرایش کنید، اما برای درمان‌های گسترده‌تر باید دو یا سه روز برای آرایش کردن صبر کنید. به رویه زخم‌ها دست نزنید و اجازه دهید تا خودش بیفتد.

چرا از تیکسل در کرج استفاده کنیم؟

-نتایج بالینی درمان با تیکسل مشابه لیزر CO2 است

-درمان با تیکسل درد بسیار کم تری از لیزر CO2 داشته نیازمند داروی مسکن نیست

-تیکسل دستگاهی بسیار سبک و قابل حمل و با سایز کوچک است

-بر خلاف لیزرها، تیکسل نور ندارد ، اسکلنر و پمپ آب ندارد، همچنین تشعشع نور نداشته و برای چشم ها کاملا ایمن است

علاوه بر این ها که گفته شد، تخریب بافت با تیکسل از بخارت و دود و ذرات معلق عاری است، بنابر این نیازی به ماسک یا تهویه ندارد

-بعضی از محدودیت های دستگاه های لیزر شامل پیجیدگی آن ها، اندازه و قیمتشان است. تیکسل یک تکنولوژی ارزان تر است که تغییرات هیستوپاتولوژیک در درمان آن قابل مقایسه با لیزر CO2 یا لیزرهای فرکشنال درجه پایین تر را داراست

پزشکان معتقدند با تیکسل می توان به نتایج فوق العاده بهتری برای چروک های پوست و قوام و سفتی آن دست یافت تیکسل یک دستگاه چند منظوره قابل تنظیم در مودهای تهاجمی و غیرتهاجمی است.

هزینه لیزر تیکسل

هزینه لیزر تیکسل در کرج به طور کلی نسبت به درمان های جراحی که برای بهبود پوست صورت می گیرد زیاد نیست و بسته به وسعت ناحیه مورد استفاده و جلسات درمان و هزینه های کلینیک تعیین می گردد.

مزایای لیزر تیکسل نسبت به روش های دیگر انقد زیاد است که حتی اگر هزینه های بیشتری نیز داشت، بازهم طرفداران خود را داشت. این روش بیشتر برای نواحی حساس مانند دور چشم و لب ها استفاده می گردد و به دلیل کم رقیب بودن در سرعت و عوارض کم، معمولا در گزینه های اول درمانی پوست است.

به خصوص که تشعشع ندارد و برای بیماران خاص کمتر مخاطره آمیز خواهد بود. به جز هزینه های روز انجام لیزر، هزینه های روانی مانند نگرانی در مورد عوارض وحود ندارد و امن ترین روش لیزر خواهد بود.

در آخر باید گفت که تیکسل در کرج با افزایش سطح کلاژن در پوست به مرور شادابی و جوانی و به خصوص سفتی بیشتری در پوست را مشاهده خواهید کرد واز آن احساس رضایت خواهید داشت.