24
فروردین

لیزر کیوسوئیچ در کرج چیست؟

لیزر کیوسوئیچ در کرج روشی است که برای از بین بردن و کمرنگ کردن لک های صورت در اثر افزایش سن استفاده می شود این لیزر یکی از موثرترین روش ها برای درمان لک صورت محسوب می شود .

این تکنیک تنها با یک جلسه می تواند ملاسما و لک التهابی صورت را کاهش داده و یا به طور کامل از بین برود.این لیزر با طول موج خاص بر روی پوست فرد تابانده می شود و توسط رنگدانه های پوست جذب می شود لیزرهای Q-Switched در حذف و پاک كردن تاتو و ضایعات رنگی روشی را به وجود آورده که بتوان به صورت بی خطر با نتایج نسبی بهتر تاتو را از بین برد.

اقدامات لازم قبل وبعد از لیزر کیوسوئیچ در کرج

قبل از اینکه این درمان را شروع کنیم باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنیم.

شما می توانید بعد از لیزر کیوسوئیچ به راحتی سر کارتان بروید و زندگی عادی خود را شروع کنید.

در هنگام درمان ممکن مناطق تحت درمان دچار تورم خفیف و کبودی خفیفی شوند و نهایتا در حدود یک هفته رنگدانه های پوست به تدریج از بین خواهند رفت.

برای از بین بردن لکه های کوچک رنگدانه ای چند ثانیه زمان کافیست و برای درمان کل لکه های صورت به حدود ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارید.

برای برداشتن یک لکه ی کوچک نیاز به ۳ جلسه ی درمانی و لکه های بیشتر به ۵ تا ۶ جلسه درمان نیاز خواهد داشت

آیا لیزر کیوسوئیچ درد دارد؟

در هنگام انجام لیزر کیو سوئیچ فرد تنها احساس کمی سوزش در ناحیه‌ی درمان می‌کند که البته نیاز به استفاده از داروهای بی‌حسی نیست. اما اگر جزو آن دسته افرادی هستید که دارای پوست حساس می‌باشند ۳۰ دقیقه قبل از لیزر کرم بی‌حس‌کننده استفاده کنید.

آیا استفاده از لیزر کیوسوئیچ عوارض و خطراتی دارد؟

در برخی افراد ممکن است بعد از لیزر کیوسوئیچ در کرج دچار لک‌های قهوه‌ای و قرمزشوند که امری طبیعی پس از درمان محسوب می شود. که این علائم پس از مدتی با پوسته‌پوسته شدن به‌خودی‌خود از بین خواهد رفت در برخی مواقع که بسیار هم نادر است امکان زخم و عفونت نیز وجود دارد که باید به پزشک معالج مراجعه کنید.

حتما پس از درمان به توصیه‌های پزشک توجه کنید و در برابر نور خورشید قرار نگیرید.در صورتی که جزو آن دسته افراد هستید که پوستشان پس از زخم دچار گوشت اضافی می شود از این دستگاه استفاده نکنید.

مدت زمان لازم برای برای انجام لیزر کیوسوییچ در کرج

مدت زمان لازم برای انجام لیزر کیوسوییچ در کرج بستگی به نوع درمان دارد در صورتی که لکه ها بسیار کوچک هستند چند ثانیه زمان لازم است اما در صورت لکه های بزرگ تر و پررنگ تر حدود ۳۰ دقیقه زمان لازم است در صورتی که لکه های بدن شما بزرگ باشد به بیش از یک جلسه درمانی نیاز خواهید داشت

لیزرکیوسویچ در کرج و پاک کردن تاتو

یکی از بهترین روشها برای رفع تاتو و خالکوبی لیزركیوسوییچ است ، زیرا در این نوع لیزر ازطریق تكه تكه كردن قطعات رنگ پوست، به رفع رنگ خالكوبی كمك می كنند.

البته بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که پاك شدن خالكوبی به وسیله لیزرکیوسویچ نیاز به چند جلسه درمان است بنابراین شما باید صبور باشید و به پزشك خود اطمینان کنید.

لیزر کیوسوییچ ودرمان لک و کک و مک

این روش درمان برای افرادی مناسب است که که دارای لکه های بزرگ و کوچک و پراکنده هستند .همچنین از این روش برای افرادی که بر روی قفسه ی سینه خوددچار لکه ی های قهوه ای هستند نیز استفاده می شود.

نتایج حاصل از لیزر کیوسوییچ در کرج

نتایج حاصل ازاین روش زیبایی بالا است و بروزعوارض احتمالی آن برا فرد بسیار کم است.البته ان نکته را بدانید که در حال حاضر نمی توان ادعا کرد که با استفاده از یک لیزری خاص می توان صد درصد در یک یا دو جلسه خالکوبی ها را از بین برد. زیرا رنگ های متعددی در خالکوبی هامورد استفاده قرار می گیرد و رنگ دانه ها نیز در عمق های متفاوتی از پوست قرار دارند برای تخریب این رنگ دانه ها به جلسات متعدد لیزر و لیزرهای متعدد با طول موج های متفاوت نیاز است.

نکاتی که در کمورد لیزر کیوسوییچ باید بدانیم

– لیزر کیوسویچ عوارض احتمالی بسیار کمی برای فرد دارد.

-به دلیل اینکه رنگ های مختلفی درخالکوبی ها وجود دارد و رنگ دانه ها خالکوبی درعمق های متفاوتی از پوست بروز می کند.با توجه به عمق این رنگدانه ها در پوست به جلسات متعدد لیزربا طول موج های متفاوت نیاز خواهید داشت.

مراقبت‌های پس از لیزر کیوسوییچ در کرج

– بعد از لیزر قسمتی از پوست که عمل لیزر روی آن انجام م شود را با آب ولرم و صابون شستشو کنید و سپس پوستتان را با ملایمت خشک‌کنید.

– از کرم مرطوب‌کننده‌ی پوست بعد ازلیزر کیوسوئیچ استفاده کنید.

– کرم‌های بعد لیزر را که توسط دکتر تجویز می‌شود استفاده کنید.

– به مدت ۱ هفته در برابر اشعه‌ی نور خورشید نباید قرار بگیرید.

– به مدت ۲ هفته از کرم‌های ترمیم‌کننده حتما استفاده کنید.

– به مدت ۳ روز پماد چشمی بتامتازون را بر روی محل لیزر شده قرار دهید.

– هر ۲ ساعت یک‌بار کرم ضد آفتاب خود را تمدید کنید.

کاربرد لیزر کیوسوئیچ در کرج

-یکی از کاردبردهای این نوع لیزر کاهش لکه های قهوه ای بر روی پوست صورت است.

-رفع و درمان ملاسما از مهمترین مزایای این لیزر است.

-کاهش و از بین بردن کک و مک در صورت نیزبا این روش امکان پذیراست.

-کاهش لکه های جای جوش

-پاک کردن تاتو

-از بین بردن قارچ های ناخن

-رفع و درمان خال های مادرزادی

تعداد جلسات استفاده از دستگاه کیوسوئیچ چند نوبت است؟

در جلسه ی اولی که از دستگاه کیوسویچ استفاده می کنید ۷۵%الی ۸۵% جای خالکوبی و یا تاتواز بین خواهد رفت پس از پایان جلسه ی دوم و سوم جواب ۱۰۰%را از این دستگاه مشاهده می کنید پس تعداد جلسات استفاده از دستگاه را تکمیل کنید.

منع مصرف لیزر کیو سوئیچ در کرج

– خانم های باردار

– افراد با سابقه تبخال (البته تا اطمینان از درمان شدن کامل)

– وجود کهیر در بدن