کاشت ابرو در کرج

کاشت ابرودرکرج

کاشت ابرودرکرج

کاشت ابرو درکرج روشی  دائمی و مطمئن برای رفع مشکلات ابرومی باشد. این روش برای همه کسانی که ابروی آنها حالت طبیعی دارند روش مناسبی است.

همان گونه که می دانید در صورت وجود شکستگی، تتو و برخی بیماریها احتمال ریزش و یا کم پشت شدن  ابروبرای بیشتر افراد وجود دارد.

شما با انجام کاشت ابرو در کرج می توانید مشکلات مربوط به ابرو خود را به راحتی رفع کنید. البته برخی روش های دیگر نیز در کاشت ابرو امروزه وجود دارد. کاشت طبیعی ابرو تنها روش بدون عارضه ای می باشد که در آن موی طبیعی خود فرد از سر به ابرو پیوند زده می شود.

کاشت ابرو در کرج

قبل از کاشت ابرو در کرج این نکات را بدانید

– قبل از کاشت ابرو در کرج بهتر است  علت ریزش موهای ابرو شما به‌وسیله متخصص بررسی و مشخص شده و در صورت نیازدر ابتدا  تحت درمان قراربگیرید.

در غیر این صورت با وجود کاشت ابرو احتمال ریزش مجدد موها ابرو وجود دارد و کاشت، کار بی‌فایده‌ای برای شما  خواهد بود. پس بهتر است بعد از درمان ریزش نسبت به کاشت اقدام کنید.

مراحل کاشت ابرو درکرج

بعد از کاشت ابرو در کرج نیازی به اقامت طولانی مدت در بیمارستان نیست زیرا کاشت موی ابرو روش نسبتا ساده است و در بیشتر موارد تحت بیهوشی موضعی برای فرد  انجام می گیرد.جراح باید برای بدست آوردن نتایج بهینه بیشترین دقت را خرج دهد.

هر ابرو عموما بین ۲۵۰ تا ۴۰۰ مو نیاز دارد تا ظاهری سالم و طبیعی برای فرد داشته باشد. تعداد واقعی موهای ابرو به اندازه و ظاهر ابروی کنونی و همچنین نتایج مورد نظر بستگی دارد. هر تار مو باید دقیقا درجای مناسب قرار داده شود و بر طبق جهت موهای دیگر ابرو و هم سطح پوست قرار داده شود.

کاشت ابرو در کرج

موها همچنین باید در فاصله نزدیکی نسبت به یکدیگر قرار داشته باشند تا ابرو کامل و صاف به نظر برسد. فولیکول های مو اهدا کننده با استفاده سوزن های بسیار ریز جدا می شوند که تضمین کننده این مساله است که بر روی سر یا در ابروی پیوند داده شده هیچ جای زخمی ایجاد نمی شود. یک ناحیه معمولی برای برداشت مو پشت گوش ها وجود دارد.

در روش کاشت ابرو درکرج هر گرافت مو باید به صورت چندگانه پیوند زده شود، که این امر مستلزم استفاده از سوزن هایی است که تنها چند میلی متر پهنا دارند. در طول این فرآیند، بی حسی موضعی به بیمار تزریق خواهد شد.، تا در طول جراحی کاشت ابرو احساس درد نکنند. وقتی عمل جراحی زیبایی کاشت ابرو درکرج به انجام رسید، نیازی نیست که بیمار در مراکز کاشت ابرو بستری شود و می تواند برای دوره بهبودی به خانه برود.

نکاتی که در هنگام کاشت ابرو در کرج باید در نظر بگیرد

در مرحله بعد از بیهوشی پزشک بعد از تقسیم کردن ابروهای‌تان به سه قسمت دم، بدنه و تاج ابروپزشک شما  کاشت ایرو را آغاز می‌کند. برای کاشت تاج ابرو، پزشک شما سعی می کند موها با زاویه مناسب و رو به سمت بالا خوابانده شوند تا حالت عمودی پیدا نکنند. در کاشتن بدنه ابرو از سمت تاج به دم ابرو زاویه خواباندن موها به‌تدریج کاسته و موها با زاویه صفر درجه به‌صورت مماس در پوست کاشته می‌شوند.

کاشت ابرو در کرج

البته این نکته را بدانید که نوع موهای انتخاب‌شده برای کاشت قطری مناسب با موهای ابرو فرد باشند یعنی نباید نازک‌تر یا ضخیم‌تر شوند.منافذ کاشت موهای ابرو باید با قطری بسیار کم انتخاب شوند، چون در صورت بزرگ بودن قطر منافذ، خروجی ابروها حالت غیرطبیعی و ضخیم پیدا خواهند کرد  همچنین پزشک شما تلاش می کند محل قرار دادن موهایی که قرار است کاشته شوند، باید بسیار نزدیک به‌هم و پرتراکم باشد تا پوست زیر موهای ابروها دیده نشود.

برای کاشت ابرو درکرج از چه موهایی استفاده می شود

در کاشت ابرو درکرج ،پزشک  تارهای مویی که برای پیوند زدن به ابرو نیاز دارد را، از بخش های پشت گردن و موهای پشت گوش استفاده می کند واین موضوع به دلیل شباهت تارهای مو در این قسمت ها می باشد و کاشت ابرو مناسب تمامی افرادی هستند که دچار ریزش و از دست دادن تارهای ابرو خود هستند و بستگی به جنسیت و سن افراد هم ندارد.

 در کاشت ابرو درکرج به این موارد توجه کنید

به تصور برخی افراد کاشت  ابرو بسیار آسان تر از کاشت مو در سر به نظرمی رسد  اما میزان دقیق بودن کاشت وپیوند تارهای مو بسیار حساس تر می باشد و طبق بررسی ها می تواند تاثیر بسیار زیادی در چهره و صورت افراد داشته باشد و میتواند به تنهایی چهره یک شخص را به حالتی عصبی و در هم آمیخته یا چهره ای شاد و خوشحال نشان دهد.

به همین دلیل در انتخاب کلینیک کاشت ابرو و پزشک جراح خود قبل از هر کاری اطمینان پیدا کنید. بسیاری از روش هایمانند تتو کردن در بین بانوان به دلیل تکراری شدن نوع ابرو همچنین غیر طبیعی بودن آن ، خسته کننده شده است و این افراد به دنبال راه های جایگزین هستند که بهترین آن کاشت ابرو به صورت طبیعی است می روند.

کاشت ابرو در کرج

کاشت ابرو در کرج  مناسب جه کسانی است

-کاشت ابرودر کرج یک روش درمانی مناسب  برای است که  از کم پشت بودن ابروهای خود رنج می ‌برند و یا آنکه دچار ریزش ابرو شده‌اند. کاشت ابرودر کرج به شما در داشتن یک ابروی جدید و زیبا که ظاهری کاملا طبیعی دارد کمک زیادی می کند و در نتیجه ابرویی پرپشت و کامل را برای شما ایجاد خواهد کرد.

-همچنین کاشت ابرو درکرج مناسب کسانی است  که به علت وراثت و عوامل ژنتیکی ابرو های کم پشتی دارند.

-خانم‌هایی که شکل ابروهای‌شان زیبا نیست و دائم با قلمو یا مدادهای ابروی شیمیایی مجبور به شکل دادن به آن هستند، برای تغییر فرم ابروهای‌شان می‌توانند کاشت ابرو درکرج انجام دهند.

-عده‌ای که بر اثر زخم و جای بخیه و حتی سوختگی مقداری از ابروهای خود را از دست داده‌اند هم برای ترمیم جای آن می‌توانند به کاشت ابرو درکرج فکر کنند.

نتایج کاشت ابرو درکرج به چه صورت است؟

نتایح کاشت ابرو درکرج دائمی هستند و شما خیلی سریع بعد از کاشت ابرو در کرج  به تفاوت ایجاد شده در این زمینه پی خواهید برد. عموما در یک کاشت موی سر به روش  FUE، نتایج کامل در عرض ۱۲ ماه بدست می آیند. برای کاشت ابرو، نتایج کامل در زمان کمتری بدست می آید، اما هنوز چندین ماه طول می کشد.

کاشت ابرو در کرج

بعد از کاشت ابرو درکرج در بیشتر مواقع شما شاهد ریزش مو خود خواهید بود که جای نگرانی نیست. رشد مو در افراد مختلف است و با تداوم رشد موی کاشت شده، همانند ناحیه اهدا کننده اولیه، باید موها را مرتب کنید تا ظاهری مناسب داشته باشید. این مساله برای بیماران مشکل ساز نیست، زیرا اغلب آنها به زیر ابرو برداشتن یا اصلاح قسمتی از بدن خود به صورت منظم عادت دارند.

 چه کسانی برای کاشت ابرو درکرج مناسب نخواهند بود؟

-درکل افرادی که دچار مشکلات قلبی عروقی هستند بهتر است کاشت ابرو درکرج را انجام ندهد یا تحت نظارت پزشک خود انجام دهند

-افرادی که دچار نارسایی های کلیوی و شیمی درمانی میشوند مناسب کاشت ابرو درکرج نیستند.

دکتر شادی مظلومی 

سوال و یا نظری دارید ؟ با ما در ارتباط باشید

avatar