24
فروردین

کرابوکسی تراپی در کرج

کربوکسی تراپی در کرج در حقیقت عمل تزریق گاز دی اکسید کربن به زیر پوست محسوب می شود.این گاز کاملا برای بدن بی‌ضررمی باشد. دی اکسید کربن گازی است که به طور طبیعی در بدن هر فرد وجود دارد و میزان تزریق این گاز به وسیله دستگاه سنجیده می‌شود.

هنگامی که میزان وجود این گاز در پوست شما بیشتر از حد مجاز شود، بدن آن را به عنوان کمبود اکسیژه تلقی می‌کند. به همین خاطر جریان افزایش خون در ناحیه مورد نظر افزایش پیدا می‌کند. افزایش جریان خون باعث افزایش رسیدن مواد مغذی به ناحیه مورد نظر می‌شود و در نتیجه ترمیم سلولی شروع می‌شود.

کاربرد کربوکسی تراپی در کرج

کروبوکسی تراپی در کرج یکی از روش‌های خوب برای رسیدن نتیجه ایده آل هست. از این روش برای کاهش سلولیت، درمان تیرگی دور چشم، چروک صورت، زخم‌های ناشی از سوختگی یا جراحی و… استفاده می‌کنند.

از کربوکسی تراپی در کرج می‌توان برای نواحی مختلف بدن استفاده کرد. نواحی مختلفی مانند پلک، صورت، گردن، باسن، پشت دست‌ها و پاها نقاطی هستند که کربوکس تراپی نتیجه خوبی در آن‌ها دارد. شما همچنین می توانید از کربوکسی تراپی برای از بین تیرگی دور چشم، استرچ مارک، از بین بردن رخم ناشی از آکنه و جراحی، زخم‌های عروقی، رفع شل شدگی و افتادگی پوست برطر کردن خطوط دور دهان و خط خنده استفاده کنید.

علاوه بر این کربوکس تراپی در کرج برای بیماری‌هایی مانند پسوریازیس، بیماری‌های ارکتایل مسائل عروقی ریز، ریزش مو و حتی کاهش درد و اسپاسم عضله در پزشکی ورزش استفاده می شود.

نحوه درمان کربوکسی تراپی در کرج

دستگاه کرابوکسی تراپی در کرج دارای یک مخزن گاز دی اکسید کربن است که توسط لوله های پلاستیکی به جریان تنظیم کننده متصل می شود. سرعت گاز با توجه به میزان انتخاب شده توسط پزشک تنظیم خواهد شد. قبل از خروج گاز یک فیلتر ناخالصی های آن را جدا می کند و از طریق یک سوزن نازک گاز به زیر پوست تزریق می شود.

در ناحیه پلک ممکن است پزشک از کرم بی حسی به خصوص در ناحیه پلک به منظور کاهش درد استفاده کند. بعد از تزریق گاز در پلک کمی متورم می شوند ولی ۱۰ دقیقه بعد گاز جذب شده و ظاهر فرد طبیعی می شود.

درناحیه از بدن که اسکار و استرچ مارک وجود دارد بعد از تزریق احساس درد وجود ندارد ولی گاها یک احساس سوزش در زمان تزریق گاز ایجاد می شود که ۵ تا ۱۰ دقیقه بعد از بین می رود.

برای درمان سلولیت و بافت چربی موضعی چون حجم گاز بیشتری تزریق می شود یک احساس کشش و فشار در موضع احساس می شود. در موضع بمدت ۲۴ ساعت احساس گرما و مور مور شدن وجود دارد که بدلیل افزایش جریان خون می باشد.

مزایای کربوکسی تراپی در کرج چیست؟

-بهترین درمان برای از بین بردن سلولیت

-از بین بردن رسوب های چربی بعد از لیپوساکشن

-عدم آسیب به بافت های و اعصاب بدن

-رفع چربی ها

-کمک به بازسازی کلاژن

-ضخیم شدن و صاف شدن پوست

-روشی مناسب در درمان سلولیت ها

عوارض کربوکسی تراپی در کرج

کربوکسی تراپی در کرج به طور معمول برای فرد عارضه ای به همراه ندارد. درد و قرمزی خفیف در محل تزریق، احساس گرما و صدای خش خش در پوست و گاهی کبودی در محل تزریق از عوارضی است که ممکن است بعد از تزربق برای فرد اتفاق بیفتد که معمولا ظرف چند ساعت و به ندرت چند روز بطور کامل برطرف می شوند

تاثیر کربوکسی تراپی در کرج در درمان کبودی زیر چشم

یکی از علل عمده سیاهی زیر چشم پرخون شدن خون مویرگی است. معمولا سرعت جریان خون در پلک پایین کند شده و اکسیژن رسانی به این ناحیه مختل می شود و نهایتا رنگ کبودی درناحیه چشم ایجاد می شود.

با انجام کربوکسی تراپی در کرج شبکه مویرگی پلک پایین بهبود می یابدبعلاوه با افزایش لایه کلاژن پوست را جوان تر می نماید. با تزریق مقدار کمی از گاز دی اکسید کربن به مناطق آسیب دیده، جریان خون افزایش یافته و شبکه مویرگی تقویت شده و گردش خون برای زمان طولانی در موضع افزایش می یابد.

به چند جلسه کربوکسی تراپی در کرج نیاز داریم

معمولا تعداد جلسات با نوع درمان برای هر فرد متفاوت است . به طور معمول ۶ تا ۱۰ جلسه با فاصله هر یک یا دو هفته نیاز است. در بعضی درمانها به منظور تثبیت نتایج درمانی ،سالی یک نوبت درمان برای چند سال تکرار می شود.

مراقبتهای لازم بعد از کربوکسی تراپی در کرج

پس از درمان با روش کربوکسی تراپی باید توصیه های پزشک خود را به دقت دنبال کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد که حداکثر تأثیر را از این روش بدست آورید و خطر هر گونه عوارض را به حداقل برسانید.

از مهمترین توصیه های پس از درمان با کربوکسی تراپی در چندین ساعت اول پس از درمان باید از حمام کردن و شنا کردن اجتناب کنید.

آیا انجام کربوکسی تراپی در کرج برای شما مناسب است؟

تا زمانی که از سلامت عمومی خوبی برخوردار باشید و هیچ گونه بیماری یا عفونت های پوستی در ناحیه تحت درمان نداشته باشید، به راحتی می توانید این تزریق را انجام دهید

اگرچه هیچ شواهدی بر مضر بودن این درمان برای زنان باردار وجود ندارد، در صورت باردار بودن، به طور کلی به شما توصیه می شود تا به دنیا آمدن فرزندتان صبر کنید.

چه کسانی نمی‌توانند از این روش استفاده کنند

افراد دچار نارسایی کلیه

افراد تحت درمان دیالیز

بانوان باردار

افرادی که پس از جراحی خون فعال در محل زخم دارند.

بیماران سرطانی

بیماران تحت درمان شیمی درمانی

افراد دارای کم خونی شدید

بیماران مبتلا به صرع

بیماران مغزی

مبتلایان به آب سیاه

ایجاد تغییرات مطلوب پوست با کربوکسی تراپی در کرج

کربوکسی تراپی درکرج موجب کلاژن سازی جدید می شود که این امر پوست را محکم تر می کند و ظاهری زیبا می سازد.

گاز دی اکسید کربن نیز می تواند به سلول های چربی تزریق شود، که باعث متلاشی شدن سلول ها در بدن می شود.همچنین وقتی که چربی زیر جلدی از طریق پوست خارج می شود، چربی ضخیمی ایجاد می شود که با کربوکسی قابل مهار است.