جراحی پلک در کرج

جراحی پلک چیست؟

با بالا رفتن سن، پوست اطراف پلک شل شده و به دلیل کاهش استحکام لایه های داخل چشم،  چربی بیرون زده و پف آلود دیده می شود. البته شل بودن پوست پلک گاهی ارثی بوده و از سنین خیلی پایین ترشروع میشود. افتادگی پلک نه تنها زیبایی ظاهری فرد را تحت تاثیر قرار می دهد بلکه به تدریج باعث کاهش میدان بینایی فرد می شود.
با جراحی پلک این نقیصه تا حد زیادی برطرف میشود و ظاهری زیباتر و جوانتر به فرد می بخشد

مزایای جراحی پلک در کرج و در کلینیک ما

در درمانگاه تخصصی دکتر شادی مظلومی جراحی پلک با لیزر CO2 انجام می شود. از برتری های جراحی پلک با لیزر CO2 نسبت به انجام  این کار با تیغ جراحی میتوان به انعقاد سریع خون و عدم خونریزی اشاره کرد، همچنین در جراحی با  لیزر کبودی و تورم بعد از عمل به حداقل رسیده و در نتیجه بیمار زودتر به کارهای روزمره اش بر می گردد.

قبل و بعد جراحی پلک

جراحی پلک در کرج

نحوه انجام جراحی پلک در کرج

عمل جراحی پلک با بی حسی موضعی انجام میشود. بیمار در تمام مراحل هوشیار است ولی به دلیل بی حسی هیچ گونه درد و ناراحتی را حس نمی کند. با شروع کار، پزشک نقاطی را که قرار است مورد جراحی قرار بگیرد طراحی کرده و سپس اندازه گیری می کند، بعد به وسیله تیغ جراحی یا لیزرCO2 برش روی نواحی معین شده داده می شود و پوست و چربی های اضافه برداشته میشود. در انتها محل برش با بخیه های بسیار ظریف دوخته شده و در پایان جراحی محل بخیه با پماد آنتی بیوتیک آغشته می شود و پانسمان خاص بیمار در محل صورت می گیرد. تمام افرادی که به دلیل سن و یا مسایل ارثی دچار افتادگی پلک هستند اعم از مردان و زنان می توانند این کار را انجام دهند. جراحی پلک اگر توسط پزشک متخصص انجام گیرد کمترین خطر و بیشترین رضایتمندی را خواهد داشت.

علاوه بر مهارت پزشک سن بیمار و  میزان افتادگی پوست نیز بر نتیجه جراحی تاثیر گذارند.

علاقه مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر میتوانند برای دریافت مشاوره رایگان هر روز عصر به کلینیک ما واقع در کرج ، چهار راه طالقانی مراجعه کنند و یا از صفحه نخست  به صورت انلاین نوبت خود را رزرو کنند.

plexr پلکسر
plexr پلکسر