لیفتینگ صورت با نخ - کلینیک پوست و مو دکتر شادی مظلومی در کرج

لیفتینگ صورت با نخ

لیفتینگ صورت با نخ چیست؟

یکی از نوین ترین روش های لیفتینگ، لیفت صورت با نخ است. نخ هایی که برای لیفتینگ در نظر گرفته میشوند نوعی نخهای خار دار (COG) با خار ها ی یک جهته یا دو جهته می باشند که این نخ ها طی فرآیند لیفتینگ به بافت های زیر پوست صورت متصل می شوند. ( در نخهای سیلوئت بجای خار، مخروطهایی دوطرفه روی نخ تعبیه شده است ) . لیفتینگ صورت با نخ ، تکنیکی است که با بی حسی موضعی در کمتر از۱۵ دقیقه و بدون درد و خونریزی، کبودی و یا تورم انجام میشود و نیاز به بستری ندارد. بهبود فوری به بیمار این امکان را می دهد که بعد از انجام کار، به فعالیتهای طبیعی خود باز گردد.. نتایج حاصل از لیفت نخ بسیار قابل توجه است و برای مدت زیادی به فرد ظاهری جوان تر و بسیار طبیعی می دهد. این عمل فقط در طی یک جلسه انجام می شود، هیچ اثرات جانبی ندارد و اثرآن بلافاصله بعد از قرار دادن نخ زیر پوست نمایان می شود.

روش لیفت نخی برای افرادی مناسب است که شرایط زیر را داشته باشند :

شل بودن پوست گونه ها ، ابروها ، زاویه فکی و گردن در حد متوسط
از بین رفتن تاثیرعمل های قبلی لیفت صورت یا گردن
افتادگی گونه و ابرو در بیماران جوان تر، که به دلیل ضعف عضلات صورت رخ می دهد.
بیماران که انتظارات واقع بینانه ای از نتایج لیفت نخ دارند .

از عمل لیفت نخ می توان برای بالا بردن و نگه داشتن موارد زیر استفاده کرد :

ابروها ی افتاده
ابروهای نا متقارن
چین های نازولبیال (خط خنده)
گونه های افتاده
افتادگی صورت در اطراف چانه و زاویه فک
غبغب
مزایای لیفتینگ صورت با نخ

لیفت با نخ برای حالتی که افتادگی بافت ها در فرد خیلی شدید نباشد و یا فرد دارای بافت های افتاده سنگین نباشد جواب دهی بهتری خواهد داشت. همچنین بعضی افراد ممکن است برای بالا بردن کیفیت جوانسازی و زیبایی علاوه بر لیفت، به تزریق پرکننده ها مثل تزریق ژل یا تزریق چربی و بوتاکس نیز نیاز داشته باشند.در برخی افراد ترکیب هایفو (HIFU) و لیفت با نخ نتایج بهتری دارد .

نحوه انجام لیفتینگ صورت با نخ

در درمانگاه تخصصی دکتر شادی مظلومی، از دو نوع نخ که هر دو از برترین برندهای روز جهان بوده و دارای استانداردهای بین المللی هستند استفاده می شود:
نخهای پلی دی اکسان COG پلی دی اکسان ماده ای سازگار با بدن انسان است که برای سالهای زیاد در پزشکی استفاده می شود. این نخ ها محصول کمپانی کره ای ORIENT NEXON هستند.
نخهای سیلوئت ( SILHOUETTE )
این نخها از جنس Polylactic Acid هستند که ماده ای زیست سازگار است و سالهاست که در نخهای جراحی مورد استفاده قرارمی گیرد. سیلوئت محصول شرکت SINCLAIR انگلستان بوده و دارای تاییدیه اتحادیه اروپا ست.

نخ های پلی دی اکسان طی ۸-۶ ماه جذب می شوند ولی اطراف آنها کپسولی از بافت فیبروز ساخته می شود که باعث لیفت و بهبود بافت پوست و کاهش چین و چروک می گردد. این نخها به سه نوع ظریف، کانولا و طلا تقسیم می شوند:

نخ های ظریف ترکه انواع ساده و مارپیچ دارد در لایه های سطحی تر و بیشتر برای رفع چین و چروک سطحی و رفع غبغب ، کاهش منافذ و جوانسازی به کار می روند.
نخ های کانولا که اندازه های ۱۹-۱۸ دارند ضخامت بیشتری داشته و در سطح آنها برجستگی های خارمانند قرار دارد که دورتا دور نخ را فرا گرفته است. این خارها باعث می شود نخی که در زیر پوست قرار داده می شود در داربست زیر پوست گیر کند و باعث لیفت صورت می گردد.
نخ های طلا که نخ های پلی دی اکسان با روکش طلا می باشند، به دلیل آزاد شدن طلا در زیر پوست اثر آنتی اکسیدان داشته ضمن روشن کردن پوست بدلیل افزایش جریان خون ، ظاهر بهتر و اثر لیفتینگ و ضد چروک بیشتری دارد .

ما به داشتن شما افتخار می کنیم...

جهت دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید

مشاوره رایگان02634444803

با عضویت در باشگاه مشتریان ما یک میلیون ریال هدیه دریافت کنید!